Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu

YASAL UYARI

Ziyaret etmekte olduğunuz bu web sitesi ve web sitesi içinde düzenlemiş olan tüm bilgiler Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu’na ait olup anılan web sitesinin kullanımı ile ilgili şartlar aşağıda belirlenmektedir.

Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu hipertext linkler ve doğrudan ya da dolaylı olarak Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu web sitesi üzerinden kullanılan diğer özellikler de dahil olmak üzere web sitesi bilgileri ile ilgili açık veya dolaylı olarak hiçbir beyan veya garantide bulunmamaktadır. Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu herhangi bir bildirimde bulunmaksızın her zaman değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutmaktadır. Web sitesinde yer alan bilgiler ışığında verilecek kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, sayfayı ziyaret eden kişiye aittir. Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu kendi web sitesine veya herhangi bir web sitesi bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bu web sitesinde olabilecek herhangi bir yanlışlık, eksiklik veya ihmalden dolayı sorumluluk Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu’na atfedilemez. Bu web sitesinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, tamamıyla tarafınıza ait olacaktır.

Bu web sitesinde yazılı olan bilgiler hiçbir şekilde Borçlar Kanunu çerçevesinde teklif veya icap anlamında olmadığı için Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu’nu bağlamamaktadır.

Telif Hakkı (Copyright)

Bu web sitesi, web sayfasında yazılı tüm sayfalar, fotoğraflar, tasarımlar, resimler ve fikri hak mülkiyet ve korumasına tabi olan her türlü olan eserin telif hakkı Tüm Aşçılar Federasyonu’na aittir. Bu sitede yer alan ve yer alacak fotoğraf/resim ve animasyonlar Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu’nun izni alınmaksızın kullanılamaz.

Web sayfasında yer alan isim, marka ve logolar tescilli markalar olup, Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu’na aittir ve izinsiz olarak kullanılamaz.

Web sitesine girdiğiniz zaman kendinize kopya alabilirsiniz. Bilgi indirme esnasında ve kişisel amaçlar makul olduğu sürece daha sonra kullanmak üzere bu web sitesindeki bilgileri basabilirsiniz. Ticari ve çıkar amaçlı kullanım kesinlikle yasaktır.

Kesin ve yazılı iznimiz olmadan ana sayfa dışında başka bir sayfaya, bu siteyi veya başka bir bağlantıyı ekleyemezsiniz.

Herhangi bir Hiperlink Kullanımı

Bizim web sitemize ulaşabilmek için girdiğiniz başka bir web sitesinin veya bizim web sitemizden girdiğiniz başka bir web sitesinin içeriğinden Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu sorumlu olmayacaktır.

Menü